На Київщині триває відновлення електромереж після масованої атаки ворога
14.05.2026 20:12:41

За повідомленням ДТЕК Київські регіональні електромережі, енергетики вже повернули світло у понад 2,2 тисячі осель, які були знеструмлені внаслідок ворожих обстрілів

Про це повідомляє інформаційний портал "Столичний регіон" із покликанням на пресслужбу КОВА.

Цієї ночі область зазнала масованого удару, що призвів до пошкодження ліній, енергетичного обладнання та автотранспорту компанії.

Наразі без електропостачання залишаються ще понад 14 тисяч родин. Попри масштабні пошкодження, фахівці роблять усе необхідне та працюють у посиленому режимі, щоб якнайшвидше заживити всі домівки жителів Київщини.

Відомий шахрай, засновник сумнозвісної тендерної мафії нардеп Антон Яценко провокує політичну кризу у Черкаській області

 
Создание сайта - FOBS
Copyright © stolreg.info