Прокурори повідомили про підозру посадовцям комунальних підприємств столиці через травмування киян

Прокурори повідомили про підозру посадовцям комунальних підприємств столиці через неналежну роботу яких травмувалося більше 6 тисяч людей
Про це повідомляє інформаційний портал "Столтчний регіон" із посиланням на повідомлення Київської міської прокуратури.
У повідомленні йдеться:
У Києві внаслідок неналежної роботи комунальних служб з чищення доріг та тротуарів та обробки їх засобами проти ожеледиці упродовж грудня 2025 року - лютого 2026 зі скаргами на травмування до медичних закладів звернулося 6169 громадян, серед травмованих 321 дитина. Госпіталізовано 1155 осіб, з них діти - 66.
У прокуратурі зазначають, що причиною травмувань людей стала неналежна обробка тротуарів та доріг засобами проти ожеледиці. Відтак керівникам комунальних підприємств прокурорами повідомлено про підозри у службовій недбалості.