
Під час ранкового ракетного обстрілу Києва та області 28 вересня російські війська пошкодили будівлю посольства Польщі у столиці. Частина ракети влучила у дах дипустанови.
Повідомляє "Столичний регіон" з посиланням на УНІАН.
Про це повідомив речник Міністерства закордонних справ Польщі Павел Вронський. За його словами, уламок пробив дах і впав у приміщенні кухні. Саме це перекриття раніше вже відновлювали після попередньої атаки рф.
"Збиток незначний, але його оцінка ще триває", – зазначив Вронський.
Унаслідок інциденту ніхто не постраждав, робота посольства триває у штатному режимі. Консульський відділ розташований в іншій будівлі, приблизно за пів кілометра від основного комплексу.