У Києві чоловіка покарають за жорстоке поводження з собакою
26.09.2025 13:11:54

У столиці поліцейські встановили та притягнули до відповідальності чоловіка, який на вулиці бив свого собаку.

Повідомляє "Столичний регіон" з посиланням на поліцію Києва

Інформацію про інцидент правоохоронці отримали під час моніторингу соцмереж. У телеграм-каналі з’явилося відео, де власник домашнього улюбленця кілька разів вдарив його під час прогулянки у дворі житлового комплексу в Дніпровському районі. Свідок події зробив чоловікові зауваження та зафільмував його поведінку.

Правоохоронці швидко розшукали порушника — ним виявився 43-річний киянин. Він пояснив, що вдався до побиття нібито з «виховною метою», оскільки собака справив потреби на газоні.

На чоловіка склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 89 КУпАП — жорстоке поводження з тваринами. Йому загрожує штраф, а також, за рішенням суду, у нього можуть вилучити собаку.

Відомий шахрай, засновник сумнозвісної тендерної мафії нардеп Антон Яценко провокує політичну кризу у Черкаській області

 
Создание сайта - FOBS
Copyright © stolreg.info