НОВИНИ УКРАЇНИ

26.03.2021 14:10:27

Проактивна міжнародна політика України, яку проводить Офіс Президента Володимира Зеленського, приносить результати у вигляді посилення тиску на Росію і стримування спроб ЄС послабити санкції.

Про це йдеться в статті «Зеленський обігрує РФ і домагається підтримки ЄС і Великобританії», опублікованійна сайті Обозреватель.

«Шлях до серця ЄС лежить через США. Цю неформальну істину Володимир Зеленський встиг вивчити за неповних два роки свого президентства. І дійсно - Білий дім не раз стримував ЄС щодо послаблення міжнародних санкцій. Тому Андрію Єрмаку було доручено скористатися перестановками в новій адміністрації в Білому Домі, щоб зіграти на випередження», - аналізують журналісти.

Зміна адміністрації Білого дому створює сприятливі умови для України.

«Коли в Сенаті США голосували за нового главу ЦРУ, сенатор Тед Круз розблокував кандидатуру Вільяма Бернса тільки в обмін на жорстку позицію Держдепу щодо недопущення добудови російського трубопроводу», - нагадує видання.

Таким чином, Банкова отримала стратегічну перемогу в питанні заморожування будівництва російського «Північного потоку-2» в Європі і збереження санкцій відносно Росії.

«Жорстка позиція нової Адміністрації Білого дому стане для Зеленського найпотужнішим інструментом для подальшого переконання відповідних країн ЄС і Великобританії», - прогнозують журналісти.

У свою чергу, глава ОП Андрій Єрмак, який відповідає за міжнародний напрямок, розробив стратегію по роботі з ЄС, Великобританією і США. За інформацією видання, Володимир Зеленський схвалив стратегію і доручив голові ОП курирувати процес.

18.03.2021 10:54:17

З призначенням Ігоря Брусила заступником голови Офісу Президента сам голова ОП Андрій Єрмак підсилює президентську команду для того, щоб налагодити роботу з адміністрацією Білого дому проти Росії

 
Создание сайта - FOBS
Copyright © stolreg.info