Павло Кравчук : Про Інститут публічної політики та консалтингу
20.10.2015 23:15:23

29 вересня 2015 року в історії української публічної політики відбулася визначна подія – презентація однойменної платформи «Інституту публічної політики і консалтингу», яку очолив політичний експерт, політтехнолог та громадський діяч – Сергій Сергійович Биков.

 

Можу сказати з власного досвіду, що Сергій володіє прекрасними організаційними навичками, що дало можливість зібрати навколо себе однодумців, які зацікавлені розвитку політики як невід’ємної частини українського соціуму. Окрім цього, Биков Сергій є практикуючим політичним експертом, який був організатором чималої кількості прес-конференцій та круглих столів, які зробили вагомий внесок у розвиток громадської політики. При цьому, він є частим гостем незалежних медійних порталів, таких як «112 Україна», «NewsOne», «17 канал», де він завжди висловлює свої думки чітко і відкрито, а не є політичною маріонеткою, на відміну від багатьох псевдоекспертів.

 

Детально про програму розвитку інституту, мету його створення та основні напрямки роботи можна дізнатися зі сторінки www.inpolit.org. Далі наведено основну інформацію щодо «Інституту публічної політики і консалтингу»: - Інститут публічної політики та консалтингу - команда професіоналів, які об'єднали свої зусилля для досягнення спільних цілей. - Наша стратегічна мета - зробити українську публічну політику якісною. - Наша тактична мета - забезпечити якісний супровід політичної та громадської діяльності, у тому числі електоральних кампаній. - Наша команда консультує народних депутатів, депутатів місцевих рад, незалежних політиків і громадських діячів, а також надає свої послуги для політичних партій і громадських рухів. - Досвід нашої команди, включаючи вузьконаправлених експертів, аналітиків, політичних консультантів, політтехнологів запропонує оптимальні шляхи і найширший інструментарій для досягнення Ваших політичних цілей. - Чому ми створили Інститут? Нам набридло спостерігати плоску політичну гру, низький рівень професіоналізму політиків. Ми хочемо підняти на новий рівень Українську політику як місцевого, так і національного рівня.

 

Я щиро радий, що в нашій країні з’явилася така установа, яка зробить політику зрозумілою та відкритою для простих громадян, а не тільки наближеним до політичної еліти України. Зважаючи на те, що інституція такого роду мала бути створена НАБАГАТО раніше, впевнений, що команда професіоналів такого рівня зможе в короткий термін надолужити втрачене та виправдати наші сподівання.

 

незалежний парламентський кореспондент Павло Кравчук

 
Создание сайта - FOBS
Copyright © stolreg.info