Олександр Марченко будує оборонні споруди
04.08.2015 10:28:30

Народний депутат Олександр Марченко будує оборонні споруди на передовій

 

Із середини травня 2015 року народний депутат України від ВО "Свобода" Олександр Марченко спільно з білоцерківськими добровольцями бере участь у будівництві оборонних споруд на Луганщині. Свободівець узяв відпустку в парламенті і за свій кошт забезпечив технікою проведення оборонного будівництва на Луганщині.

На даний момент на спорудженні захисного комплексу оборонної лінії в Луганській області працює близько 20 білоцерківських добровольців, серед них і місцеві свободівці. Будівельну техніку та робочі інструменти забезпечив Олександр Марченко.

Ситуаціяврайоніведеннябудівництвавкрайважка: даютьсявзнакитемпературнітагеологічніумови, відбуваютьсящоденніобстріли, дошкуляютьворожіДРГ. "Працюємо як на долоні - крім наших же укріплень сховатися ніде. Але це наш обов'язок. Ця робота допоможе українському війську стримати московських загарбників. Доки не добудуємо заплановані об'єкти, звідси не поїдемо", - коментує свободівець Микола Хозєєв.

Олександр Марченко на війні не вперше - навесні 2014 року в якості добровольця у складі 72-ї ОМБР воював на Луганщині, де під Красним Лучем дістав осколкове поранення, яке завадило продовжувати брати участь у бойових діях. Після шпиталю, вже у якості народного депутата, близько 10 разів їздив на передову у найгарячіші точки з волонтерськими місіями. Нині ж свободівець став у нагоді в якості професійного будівельника та кваліфікованого керівника.

"Надійшло запрошення від Київської ОДА. Я, не роздумуючи, взяв відпустку в парламенті, організував техніку, людей - і на передову, адже я будівельник із багаторічним досвідом. Пишаюся тим, що працюю пліч-о-пліч з відважними та працьовитими земляками. А тим диванним воякам, які звинувачують нас у піарі, можу влаштувати "курси піарників" в окопі з лопатою - роботи у нас вистачить на всіх!" - наголосив націоналіст.

Прес-служба Білоцерківської міської організації ВО "Свобода"

 
Создание сайта - FOBS
Copyright © stolreg.info