Ганна СТАРОСТЕНКО: 8 Березня – це свято жіночої солідарності
10.03.2015 17:52:20

Київська міська влада підтримала пропозицію освітян столиці та лідерів учнівського самоврядування – започаткувати новий формат відзначення 8 Березня у школах у навчальних закладах столиці. Так, замість традиційних привітань та квітів у навчальних закладах пройшла акція «Міжнародний день жіночої солідарності та миру». Про це в ефірі Громадського радіо розповіла заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко, передає прес-служба КМДА.

«Мета нашої акції – засвідчити солідарність учнівської молоді, педагогічної та батьківської громадськості, жіноцтва Києва з міжнародною спільнотою у справі боротьби за мир, за щасливе дитинство та материнство», – сказала вона.

Червоною ниткою проекту, за словами Ганни Старостенко, стала акція «Жінки України, які змінили історію», присвячена українській героїні Надії Савченко, матерям і дружинам українських захисників Вітчизни, жінкам-медикам, волонтеркам, які рятують життя,  а також мужнім дівчатам і жінкам, які сьогодні знаходяться на передовій і гартують перемогу в тилу.

«Школярі підготували відеозвернення, малюнки та листи підтримки до Героя України Надії Савченко, яка є символом незламності українського духу та героїзму, у деяких школах пройшли концертні програми, фотовиставки, присвячені хоробрим українським жінкам», – розповіла вона.

Заступник голови КМДА впевнена, що на хвилі патріотичного піднесення саме такий формат відзначення яскраво проілюструє справжнє значення свята 8 Березня: «Це свято не парфумів і цукерок, а солідарності, гендерної рівності та поваги до жінки».

 

http://www.kreschatic.kiev.ua

 
Создание сайта - FOBS
Copyright © stolreg.info