Володимир Цибулько : Олігархи намагаються завоювати Україну
04.01.2015 01:55:53

 

“Підвищення градусу олігархічної війни, сприяє посиленню думки, що вся внутрішня війна направлена на послаблення національного ентузіазму щодо підтримки українських військових, котрі не лише в тяжких боях відвойовують у російських терористів українську землю, але здається ще й відвойовують у олігархів політичний простір. Адже вся ця колотнеча наштовхує на факт, що ця війна для частини олігархів ні що інше, як спроба зберегти не стільки Україну в територіальних межах, скільки зберегти ту модель економіки”, - пояснив В.Цибулько у своєму блозі.

На його думку, перехоплення довіри українця військовими у політичного класу формує таку непрогнозованість політичної перспективи для олігархів, заради котрої вони починають переорієнтовувати ресурси із фронту зовнішнього на фронт внутрішній.

“Жорсткий випад Бориса Філатова в бік Олега Ляшка наштовхує на думку, що Ляшка прогавили, і достатньо високі рейтинги РПЛ (Радикальна партія Олега Ляшка) починають серйозно непокоїти інвесторів. Власне,
рейтинги РПЛ радикально змішують карти звичному українському партібудівництву –монополія на ЗМІ + фінанси+ регіональний адмінресурс, а всього цього якраз у Ляшка й неспостерігається”, - зазначив експерт.

Також В.Цибулько додав, що партія Олега Ляшка може опинитися в лівій політичній Ніші.

“Партія Олега Ляшка може опинитися в лівій політичнійніші. Саме через постійну спробу О.Ляшка діяти то у форматі лідера профспілки, то у форматі польового командира, то у форматі народного самосудді, тобто в ситуації, коли ліві партії в Україні лише імітували захист прав найманого працівника, за певних умов і з новим кадровим поповненням із фронтовиків, Олег Ляшко міг би стати народним захисником. Власне, упередити цей процес і пробував Борис Філатов”, - зазначив він.

Джерело: УНН

 
Создание сайта - FOBS
Copyright © stolreg.info