Діти з внутрішньо переміщених родин отримали допомогу від українських військових
14.05.2022 17:48:55

За сприяння командувача сил оборони генерал-лейтенанта Сергія Наєва до стаціонарних відділень «Дитячого територіального медичного об’єднання» міста Краматорськ надійшов черговий гуманітарний вантаж медичного призначення.

Про це інформує відділ зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України.

Ліки, медичні розхідники, набори для проведення хірургічних втручань, перев’язочні матеріали стали суттєвим поповненням закладу охорони здоров’я, який надає повний комплекс медичних послуг маленьким пацієнтам від народження до сімнадцятирічного віку.

– Лікарня обслуговує дітей Краматорська та Північного регіону Донецької області, а також дітей із категорії внутрішньо переміщених осіб, – повідомив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Командувач додав, що на сьогодні медичний персонал лікарні попри обстріли міста військами російської федерації продовжує опікуватись маленькими пацієнтами.

– У дитячих лікарів своя лінія фронту і вона проходить саме тут, в нашій лікарні. Я висловлюю вдячність від себе та усіх медпрацівників тим, хто підтримує нас і допомагає нашому медзакладу, – сказала генеральний директор дитячої лікарні Наталія Капуста.

Як зазначив генерал-лейтенант Сергій Наєв, цільова підтримка дитячих медичних закладів, які розташовані в районі відповідальності Сил оборони, є одним з важливих напрямів діяльності.

– Заручившись підтримкою усіх небайдужих людей, ми забезпечуємо дитячі лікарні усім необхідним, аби лікарі завжди мали можливість якісно й швидко виконувати свою роботу, – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

На переконання командувача Сил оборони, ця діяльність буде довгостроковою і безперервною.

Разом переможемо!

 
Создание сайта - FOBS
Copyright © stolreg.info