У березні «Київавтодор» розпочне капремонт Хрещатика
19.02.2022 13:18:51

Влада Києва вирішила розпочати капітальний ремонт Хрещатика в середині березня. Про це йдеться на сайті Київської міської державної адміністрації (КМДА) із посиланням на в.о. гендиректора УК «Київавтодор» Олександра Федоренка.

«Вже за місяць стартує перший за 18 років капітальний ремонт вул. Хрещатик. Роботи виконуватимуться цілодобово і перший етап має бути закінчено наприкінці травня. У рамках ремонту замінять асфальтове покриття проїжджої частини, покриття тротуарів (зроблять гранітне мощення), облаштують велодоріжки, відремонтують систему зливової каналізації», – сказав він.

 

За словами Федоренка, перекривати вулицю по всій довжині – від Європейської до Бессарабської площі – не планується. Під час виконання робіт обмежуватимуть рух в окремих кварталах. Зокрема, на дільницях вул. Б. Хмельницького – Європейська площа та вул. Б. Хмельницького – Бессарабська площа.

Нагадаємо, що на роботи, які триватимуть 12 місяців, витратить понад 790 мільйонів гривень.

У ухвалі йдеться, що на капітальний ремонт магістральної вулиці загальноміського значення знадобиться 790 126 374 гривень. Довжина вулиці в межах робіт – 1 165 метрів.

 
Создание сайта - FOBS
Copyright © stolreg.info