Суд заарештував завод «Більшовик»
15.02.2022 14:28:10

Провівши розслідування, фахівці дійшли висновку, що вартість «Більшовика» була занижена на понад 3 мільярди гривень. Аргументують слідчі такі цифри тим, що не лише землю (в одному із найвигідніших місць столиці) знецінили, але ще значно здешевили оцінну вартість будівель заводу, повідомляє Перший Діловий.

Оцінювачі розподілили будівлі на різні типи (з яких причин незрозуміло, – кажуть у ДБР) і, відповідно, по-різному їм призначили ціни: виробничо-складські – 171 долар за квадратний метр, офісні – 583 долари/метри квадратні, торгові – 792 долари за квадратний метр. Найбільше складських споруд, що дозволило суттєво занизити вартість об’єкту.

Таким чином, після розслідування ДБР дійшло висновків, що 100% акцій АТ «ПКМЗ» орієнтовно – 4,5 мільярда гривень, але ніяк не 1,4 мільярда гривень, за які купив новий власник, що отримав не лише будівлі, а й 35 гектарів землі, розташованої недалеко від центру столиці та біля метро.

У той же час, на думку адвоката, який представляє інтереси консорціуму інвесторів-переможців аукціону, рішення Державного бюро розслідувань з арешту приватизованого у жовтні 2021 року «Більшовика» порушує права покупців заводу.

 
Создание сайта - FOBS
Copyright © stolreg.info