Владислав Трубіцин (депутат Київради): Під час сесії Київради відбувся безпрецедентний приклад наступу на місцеве самоврядування
03.02.2022 17:52:21

Кияни, під час сьогоднішнього засідання сесії Київради відбувся безпрецедентний приклад наступу на місцеве самоврядування!

Тепер більш детально поясню в чому суть.
 
Більшість Кличка у Київраді прийняла рішення про утворення у столиці так званих Департаментів районів КМДА. Згідно з цим рішенням, функції чинних районних державних адміністрацій столиці фактично будуть передані саме до цих Департаментів. Більше того, їм хочуть передати усе комунальне майно, яким зараз розпоряджаються саме районні держадміністрації.
 
Втім, у Конституції України чітко вказано, що здійснення місцевого самоврядування у Києві визначається виключно Законом "Про столицю України – місто-герой Київ". У свою чергу в цьому законі прописано, що у столиці мають бути саме районні держадміністрації, а не якісь там Департаменти районів.
 
Таким чином, мер і його команда протягнули у Київраді рішення, яке прямо протирічить законодавству!
 
Крім цього, більшістю Кличка було проголосоване ще одне рішення, яке фактично запускає процес утворення районних рад у столиці. Так, вони мають бути утворені для розвитку місцевого самоврядування, але єдиним законним механізмом для цього на сьогодні може бути лише прийняття нового законопроєкту "Про столицю України – місто-герой Київ", який, до речі, вже є у Верховній Раді.
 
А зараз просто не вкладається в голові те, що ініціатором вищезазначених рішень Київради став особисто мер Києва Віталій Кличко, який мав би навпаки робити усе для розвитку місцевого самоврядування, а не відверто чхати на закон.
 
І наостанок. Мер, який завжди декларував, що відстоює місцеве самоврядування, очолюючи Асоціацію міст України, сьогодні став прикладом узурпації міської влади. Більше того, своїми діями Кличко просто розтоптав самоврядування у Києві, сконцентрувавши усю владу у власних руках.
 
Создание сайта - FOBS
Copyright © stolreg.info