Рада може розглянути законопроєкт про столицю наступного тижня
18.01.2022 19:23:34

Наступного тижня в порядку денному Верховної Ради передбачено розгляд законопроєкту про столицю

Про це повідомляє "Столичний регіон" з покликанням на народну депутатку України від фракції "Слуга народу" Лесю Забуранну.

"Наступний тиждень, із вівторка, пленарний. Я переконана, що це питання (законопроєкт №2143-3) буде стояти в порядку денному", – заявила депутат.

Забуранна закликала колег по парламенту підтримати відповідну законодавчу ініціативу.

Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт №2143-3 "Про місто Київ – столицю України" 3 жовтня 2019 року. Так, метою проєкту закону №2143-3, зокрема, є оптимізація системи органів місцевого самоврядування та виконавчої влади в Києві через уточнення повноважень цих органів.

15 липня 2020 року Комітет ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендував парламенту ухвалити документ у другому читанні.

Восени 2021 року перший заступник Голови ВР Олександр Корнієнко повідомив, що комітет планує повторно розглянути відповідний законопроєкт у другому читанні.

Невдовзі після цього комітет рекомендував парламенту ухвалити в другому читанні проєкт закону №2143-3 "Про місто Київ – столицю України" з урахуванням пропозицій і зауважень Головного юридичного управління Апарату ВР. Окрім цього, рекомендовано ухвалити в другому читанні суміжний законопроєкт №4298 "Про внесення змін до Закону України "Про місцеві державні адміністрації" та деяких інших законодавчих актів України щодо реформування територіальної організації виконавчої влади в Україні".

Так, народні депутати мали намір застосувати спеціальну процедуру до розгляду в другому читанні обох проєктів законів, однак на пленарному засіданні парламенту 18 листопада 2021 року вони домовилися не робити цього.

 

Наступного тижня у порядку денному Верховної Ради передбачено розгляд законопроекту про столицю


© 2019 Інформаційне агентство ASPI
https://aspi.com.ua/news/politika/u-sluzi-narodu-anonsuvali-rozglyad-zakonoproektu-pro-stolicyu#gsc.tab=0

 
Создание сайта - FOBS
Copyright © stolreg.info