Зеленський: За два роки "Великого будівництва" оновлено і побудовано понад 40% основної мережі доріг
24.12.2021 13:25:29

За перший рік реалізації програми "Велике будівництво" в Україні було відремонтовано і збудовано 6,5 тис км доріг. Цього року ця цифра зросла до 7 тис км. Таким чином, лише за перші два роки реалізації інфраструктурної програми було відновлено майже 14 тис км, що становить понад 40% основної мережі доріг України

Про це заявив президент Володимир Зеленський під час виступу на форумі "Велике будівництво: Дороги та мости". Повідомляє "Столичний регіон".

"Конституція України гарантує вільне право пересування, але це право роками обмежувалось. Побудувати мости і шляхи – такою була задача, яку розпочала майже 2 роки тому наша команда за програмою "Велике будівництво"… Ми зустріли скепсис. Нам казали, що не вистачить нічого: ні людей, ні грошей, ні матеріалів. Але ми мали велике бажання і хотіли показати нашу державу іншою", - наголосив президент.

Володимир Зеленський привітав усіх учасників програми "Велике будівництво" і подякував громадянам – сумлінним платникам податків, чиї кошти йдуть на розбудову інфраструктури.

"Висновок один: "Велике будівництво" має тривати. Мова, зокрема, і про розвиток прикордонної інфраструктури. Тут вже зроблено чимало, але у 2022 році в рамках програми розпочнеться модернізація міжнародних пунктів пропуску. Ми створимо комфортну інфраструктуру як для людей, так і для бізнесу, і гостей України", - повідомив президент.

Серед інших масштабних проєктів "Великого будівництва" він згадав будівництво Київської обхідної дороги, про яку довгі роки говорили, але процес розпочався тільки зараз.

 
Создание сайта - FOBS
Copyright © stolreg.info