Басейн у Славутичі облаштують інклюзивним підйомником для людей з інвалідністю
26.11.2021 08:05:28

Учора, 25 листопада, заступник голови Київської облдержадміністрації Андрій Лісовик перевірив хід реконструкції басейну в Славутичі. Проєкт був розпочатий у рамках програми Президента України Володимира Зеленського "Велике будівництво". Наразі він реалізований на 82%

Про це повідомляє "Столичний регіон" з покликанням на пресслужбу Київської обласної державної адміністрації.

"Вдосконалюємо спортивну сферу на Київщині. Реконструкція басейну в Славутичі – один із наших амбітних проєктів. Втілюємо його в життя з дотриманням принципів інклюзивності. Наприклад, у будівлі вздовж сходів обладнаємо спеціальний підйомник, яким зможуть користуватись люди з інвалідністю. Завдяки цьому басейн буде безбар’єрним для всіх верств населення", – прокоментував Андрій Лісовик.

Наразі на об’єкті вже запустили систему опалення. А монтаж систем електропостачання та протипожежного захисту продовжують завершувати. Паралельно триває утеплення фасаду, а всередині – встановлення душу і гідроізоляції чаш басейну.

Як акцентував Андрій Лісовик, надалі будівельники працюватимуть у дві зміни, щоб встигнути завершити всі будівельно-монтажні роботи до кінця 2021 року.

 
Создание сайта - FOBS
Copyright © stolreg.info