Соняшник для тата, який воює на сході
18.08.2014 19:54:11

 

У  Голосіївській РДА малюки, віком від 3 до 6 років, передали власноруч виготовлені малюнки, обереги та листи військовослужбовцям української армії, які перебувають на сході України в зоні АТО та стоять на захисті кордонів України.


Упродовж місяця патріотична акція «Діти — українському солдату» тривала серед дошкільних навчальних закладів Голосіївського району міста Києва.


— Вперше ми проводимо таку акцію серед вихованців майже п’ятдесяти дитячих закладів нашого району, — каже голова Голосіївської РДА Микола Даневич. — Патріотичність наших діточок на найвищому рівні. Ніхто з нас не очікував такої енергійної праці та таланту. Всі ці малюнки та посилки передамо нашим бійцям. Я впевнений, що ці подарунки від найменших патріотів будуть не менш важливими для наших вояків, ніж зброя.


У п’ятирічного Андрія Тутова (на знімку) батько воює на сході.


— Я дуже, дуже скучаю за татом Віталіком, — розповідає Андрійко. — Для нього я намалював два малюнки з соняшниками, які він дуже любить. Адже вони, як маленькі сонця, світять та гріють. Мій батько воює с ворогом, скоро він їх усіх переможе та повернеться додому.
Наприкінці всі дорослі та діти зібралися на вулиці й запустили в небо білих голубів — символи миру.

 

Фото Андрія НЕСТЕРЕНКА.

http://www.golos.com.ua

 
Создание сайта - FOBS
Copyright © stolreg.info