У Київській області реконструюють і будують басейни
24.11.2021 08:44:15

У рамках програми Президента України Володимира Зеленського "Велике будівництво" в Київській області, зокрема в містах Славутич та Кагарлик, продовжується відновлення і будівництво спортивних об’єктів

Про це повідомляє "Столичний регіон" з покликанням на пресслужбу Київської обласної державної адміністрації.

"Відновлення і створення інфраструктури для нас одне з пріоритетних завдань. Ми розуміємо, що підтримувати здоровий спосіб життя без якісних спортивних об’єктів просто неможливо. Тому в Київській області на відновлення спортивної інфраструктури робиться акцент. Я впевнений, басейни, які ми зараз відновлюємо, слугуватимуть жителям регіону і для професійних тренувань, і для здорового відпочинку" – зазначив голова КОДА Василь Володін.

У Славутичі критий басейн розрахований на відвідування різних вікових груп. На території закладу дві ванни для плавання: доросла – 25х8,5 м і дитяча – 10х6 м. Наразі реконструкція завершена на 80%. Загальна вартість робіт складає 52 млн грн.

У місті Кагарлик розпочато будівництво басейну. 15 листопада був отриманий дозвіл на будівельно-монтажні роботи. Наразі виконано близько 5% від загального обсягу робіт. Повний кошторис даного об’єкта складає понад 127 млн гривень. Із них до кінця 2021 року планується витратити на будівництво 5,5 млн грн.

 
Создание сайта - FOBS
Copyright © stolreg.info