Василь Володін: Опалювальний сезон на Київщині почнеться вчасно
14.10.2021 12:32:20

Голова Київської обласної державної адміністрації запевнив, що проблем з подачею тепла не буде - газу для потреб соціальної сфери та населення Київської області цілком достатньо

Про це повідомляє "Столичний регіон" з покликанням на пресслужбу Київської обласної державної адміністрації.

"Газу для потреб соціальної сфери та населення цілком достатньо. Наголошую на цьому! Додам, що у понеділок ми провели засідання обласної комісії ТЕБ та НС, де обговорили технічні питання прискорення підписання договорів на постачання газу. «Нафтогаз України» вже до 15 жовтня готовий підписати всі договори зі споживачами соціальної сфери: школами, садочками, лікарнями, тощо", – зазначив очільник Київщини Василь Володін.

Він додав, що маніпулювати на темі цін  не доречно, адже ціна на газ для населення складає 7,42 грн., для соціальної сфери повна ціна з ПДВ та тарифом на транспортування – 16,8 грн.

 

"Держава всіма способами допомагає місцевому самоврядуванню не допустити кризи, в тому числі, за допомогою спецціни. Тож Київщина розпочне опалювальний сезон вчасно і наші жителі будуть забезпечені стабільною подачею тепла", – підкреслив Володін.

 
Создание сайта - FOBS
Copyright © stolreg.info