Посадовця КМДА затримали на хабарі в розмірі 2 тис доларів
11.10.2021 11:28:35

Днями на отриманні хабара затримали посадовця Київської міської державної адміністрації. Чиновник вимагав винагороду від громадянина за те, що закриє очі на порушення будівельних норм

Повідомляє "Столичний регіон" з покликанням на пресслужбу Київської міської прокуратури.

 

За процесуального керівництва Шевченківської окружної прокуратури міста Києва на одержанні неправомірної вигоди затримано начальника управління Департаменту з питань державного архітектурно-будівельного контролю м. Києва КМДА (ч. 3 ст. 368 КК України).

 

Згідно з матеріалами слідства, посадовець висловив вимогу громадянину щодо надання неправомірної вигоди за невжиття відповідних заходів реагування на порушення вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, стандартів і правил, можливо допущених при проведенні реконструкції нежитлового приміщення по вул. Крутий узвіз у Києві.

 

У четвер, 7 жовтня, посадовця затримали одразу після одержання 2 тис доларів США неправомірної вигоди. За місцем роботи затриманого триває обшук. Наразі вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру та обрання запобіжного заходу. У межах слідства встановлюється повне коло осіб, які можуть бути причетними до вказаного корупційного злочину.

 

Заходи з викриття проводилися прокурорами спільно зі слідчими Шевченківського управління поліції ГУНП в м. Києві за оперативного супроводження ГВ БКОЗ ГУ СБУ в м. Києві та Київській області.

 
Создание сайта - FOBS
Copyright © stolreg.info