Сергій Притула заявив про створення власної партії
30.09.2021 08:06:39

Телеведучий і екскандидат "Голосу" на виборах мера Києва Сергій Притула створює власну партію, яка поки перебуває етапі формування

Про це повідомляє "Столичний регіон" з покликанням на "Суспільне".

Сергій Притула заявив, що "це, очевидно, буде політична партія", яка поки на стадії формування.

 

"Щодо неймінгу, брендингу – дайте мені трішки часу і я обов'язково все розкажу, – додав політик. — Це однозначно буде не віртуальна історія. Проте й поспішати з набуттям суб'єктності я не буду".

 

Подробиці повідомила голова "Голосу" Кіра Рудик. В інтерв'ю Суспільному вона підтвердила, що Притула дійсно створює власну партію, а кілька депутатів, що вийшли з "Голосу" планують разом з ним своє політичне майбутнє.


"Ця інформація у нас від регіонів, куди пан Притула подорожує. І ми розуміємо, що є декілька людей в групі "Справедливості", які точно планують свою політичну кар’єру разом з ним", — сказала Рудик.

 

Рудик також нагадала опитування соціологічної групи "Рейтинг" де, зокрема, йшлося про умовну політичну партію Притули: "Ми можемо подивитися на останнє дослідження групи "Рейтинг", де вже міряли так звану партію Притули, яка ще не є в планах. І це ми також бачимо, як крок ОП, які розглядають можливості створення різноманітних сателітів".

 
Создание сайта - FOBS
Copyright © stolreg.info