У Києві влітку демонтували майже 2 тис незаконних елементів благоустрою
22.09.2021 15:28:24

Протягом трьох літніх місяців з вулиць столиці демонтували  близько 1700 незаконно встановлених елементів благоустрою. Інспектори та демонтажні бригади комунального підприємства "Київблагоустрій" продовжують очищати вулиці столиці

Про це повідомляє "Столичний регіон" з покликанням на пресслужбу КП "Київблагоустрій".

Найбільше за цей період демонтували осередків стихійної  торгівлі — понад 800 локацій. Оскільки в літній період незаконна сезонна торгівля є досить поширеним явищем. Окрім того, що такі ятки розміщуються незаконно, вони неабияк заважають містянам, адже найчастіше розміщуються на пішохідних та велосипедних доріжках, паркових зонах, біля виходів з метро та підземних переходів. Також є питання про якість реалізованої продукції на таких торгівельних точках.

В.о. директора "Київблагоустрій" Микола Бойко прокоментував: "Аби місто було комфортним для життя, а тротуари зручними для пересування пішоходів та вільними від незаконної торгівлі — у столиці щодня працює 7 демонтажних бригад комунального підприємства "Київблагоустрій". Найбільше демонтажів влітку провели в таких районах столиці: Деснянському — майже 300, Оболонському та Дніпровському — понад 200 елементів благоустрою. Вдячний тим підприємцям, які діють в правовому полі та йдуть назустріч місту щодо розміщення тимчасових споруд".

 
Создание сайта - FOBS
Copyright © stolreg.info