Мер Києва вирішив робити "інший парад" як альтернатива Зеленському
12.08.2021 02:31:19

Стало відомо, що мер Києва Віталій Кличко оголосив збір о 13:00 в парку Шевченка, відразу після закінчення урочистого параду і заходів на Хрещатику, для проведення 24 серпня в День Незалежності альтернативного маршу ветеранів АТО, передає Telegram-канал «Shadow Anonymous».

Повідомляють, що Кличко вирішив провести «інший парад» після нещодавнього інтерв’ю Кирила Тимошенка журналу Forbes, у якому заступник глави ОП знову пред'явив свої права на регіональну владу. Тимошенко заявив, що всі губернатори знаходяться в його підпорядкуванні і ходять до нього за грошима. Але гроші він дає тільки тим, хто впорався з «Великим будівництвом». З Кличком у нього не склеїлися відносини, тому що той не ходить просити до нього грошей і відповідно не кланяється.

Після інтерв'ю Кирила Тимошенко Кличко наказав провести загальні збори трудового колективу комунального підприємства (КП) «Муніципальна варта», яким керує голова організація ветеранів АТО, де і заявив про парад.

«Стрункі ряди чоловіків з суворими обличчями в одностроях кольору хакі, які співають гімн (https://www.facebook.com/MunicipalnaVarta/videos/185930593523727), приклавши кулак до серця (цей легіонерський жест вони запозичили у Нацкорпуса, з яким в стриманому конфлікті) , на думку Кличка, повинні застерегти Банкову від різкої конфронтації», – пишуть у повідомленні.

Відомо, що Асоціація міст України теж заохочує збори ветеранів. Мери різних міст виділяють на це необхідні ресурси. В цілому своїх людей направляє більше 40 організацій – «Свобода», «Правий сектор», УДА Яроша, «Основи майбутнього» (раніше С14) та інші.

«В Офісі Президента такий консолідований збір правих в центрі Києва на День Незалежності, коли запрошені високі іноземні гості, зовсім не радує. У Зеленського навіть подумують, чи не зняти терміново Кличко з посади голови КМДА, в надії, що це допоможе. Не випадково один з основних претендентів на посаду глави КМДА Олексій Кулеба (протеже Єрмака) зняв промо-ролик (https://www.facebook.com/100001136434563/videos/269052401653079) про те, як він грає в волейбол в день свого народження. Надія, що Президенту сподобається креатив: два спортсмена на чолі Києва – волейболіст і боксер.»

 
Создание сайта - FOBS
Copyright © stolreg.info