У Мінрегіоні привітали працівників будівництва з професійним святом
05.08.2021 20:59:47

Сьогодні, 5 серпня, Міністерство розвитку громад та територій провело урочисту церемонію вітання з нагоди Дня будівельника та фотовиставку знакових регіональних об’єктів, побудованих протягом 2020 року, повідомляють на сайті Міністерства.

Урочистий захід відбувся за участі очільника Мінрегіону Олексія Чернишова, народних депутатів, голів обласних державних адміністрацій та представників професійної спільноти будівельників.

«Сотні локацій по всій країні на початку минулого року були тільки кресленнями, а сьогодні, завдяки вам, стали справжньою окрасою міст і громад. Кожен об’єкт, побудований вами – це нова сторінка майбутнього достатку, можливостей і розвитку»,— наголосив Олексій Чернишов.

Кращі будівельні об’єкти, а також учасників нагородження, які зробили значний внесок у розбудову України у межах Програми Президента «Велике будівництво» кожна область визначала самостійно.

«Коли ви будуєте нові стадіони та спортивні майданчики – країна інвестує у майбутніх чемпіонів світу. Коли ви будуєте сучасні школи та садочки – країна виховує великих вчених. Коли ви будуєте лікарні – країна рятує людей. Я Вам щиро дякую за те, що ви робите», — звернувся до будівельників країни очільник Мінрегіону Олексій Чернишов.

За словами заступниці Міністра розвитку громад та територій Наталія Козловська, яка приєдналась до привітань, будівельна галузь у державі набирає обертів.

«Україна має знати наших працьовитих та сумлінних будівельників і всіх, хто щодня працює над забезпеченням комфортної інфраструктури наших громадян. Дякуємо вам і вітаємо з прийдешнім професійним святом».

Відомо, що у межах програми «Велике будівництво» 2020 року було побудовано або реконструйовано 114 шкіл, 100 дитячих садочків та 101 спортивний об’єкт. Окрім цього в рамках програм «EMERGENCY 2020» та «Сільська медицина» реалізовано понад 600 проєктів медичної галузі.

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов зазначив, що у 2021 році до Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» включено 500 соціальних об’єктів.

 
Создание сайта - FOBS
Copyright © stolreg.info