Єрмак посилює команду ОП для переговорів з США проти Путіна – експерт
18.03.2021 10:54:17

З призначенням Ігоря Брусила заступником голови Офісу Президента сам голова ОП Андрій Єрмак підсилює президентську команду для того, щоб налагодити роботу з адміністрацією Білого дому проти Росії. Про це у Facebook пишеполітолог Андрій Золотарьов.

Як зазначає Золотарьов, з моменту призначення Брусила про цю подію багато говорять і пишуть. Однак мало хто звернув увагу на інформацію про те, чим він буде займатися в Офісі президента - "якісна організація і змістовне наповнення міжнародних візитів президента Зеленського".

"Цим кадровим ходом Андрій Єрмак підсилює команду ОП, а саме - її міжнародну складову. Це необхідно, щоб налагодити ефективну комунікацію з Вашингтоном", - упевнений Золотарьов.

Останнім часом Офісу і президенту доводиться витримувати все більш зростаючий пресинг з боку Кремля, пов'язаний з небажанням Києва йти на поступки по мінських угодах, відмовою давати воду для Криму і, нарешті, санкціями проти Медведчука і його телеканалів, пояснює політолог.

"У таких умовах для Єрмака вкрай важливо посилити роботу з Вашингтоном проти РФ. Цілком імовірно, що Брусило - не остання кадрова перестановка. І якщо не на рівні заступника голови ОП, то на рівні радників і консультантів цей напрямок посилюватимуть", - інформує Золотарьов.

 
Создание сайта - FOBS
Copyright © stolreg.info