Президент розкритикував популістські обіцянки знизити ціну газу
22.10.2018 16:11:47

Президент Петро Порошенко закликав не вірити тим популістам, що наразі обіцяють зниження ціни на газ. Як повідомляє "Столичний регіон", про це президент заявив на зустрічі з колективом Рахункової палати України. 

"Послухайте сьогодні обіцянки популістів здешевити газ в два, в три, в чотири, дехто добалакався - в шість разів знизити ціну. Це можна зробити лише шляхом повернення в російську газову кабалу. Ледь ледь вибралися з цієї кабали і зараз знову намагаються туди повернути. Розвернути країну в так званий "русскій мір" я не дозволю за будь-яких обставин. Раджу менше слухати солодкі голоси псевдо захисників. Чому? Бо меду в них багато, правди – мало, або може й геть нема", - заявив Петро Порошенко.

Порошенко також нагадав, що Україна давно мала зобов'язання щодо врегулювання ціни на газ. "Не зайвим буде нагадати, що зобов’язання зрівняти внутрішні ціни на газ з ціною імпортного газу Україна взяла, коли Гройсман ще був мером Вінниці. Відповідний меморандум з МВФ був підписаний 31 жовтня 2008 року. Фонд тоді очолював Домінік Стросс-Канн, а хто на той час був прем’єр-міністром - дуже легко зазирнути у Вікіпедію. Але хто б не був - подібні зобов’язання носять не персональний, а  міжнародно-правовий  характер. Хоча зобов'язання і гроші брали одні, а повертати гроші мусять інші", - додав Порошенко.

Нагадаємо, минулого тижня уряд підвищив вартість газу на 23%

 
Создание сайта - FOBS
Copyright © stolreg.info