На Волині затримали банду, яка маскувалась під нацгвардійців
22.10.2018 15:44:02

На Волині співробітники Служби безпеки України затримали членів організованої злочинної групи, яка в уніформі Національної гвардії грабувала місцевих мешканців. Про це повідомляє "Столичний регіон" з посиланням на прес-службу СБУ.

Оперативники встановили, що зловмисники спеціалізувалися на вчиненні розбоїв, грабежів та вимаганні коштів у населення в різних регіонах країни. При цьому вони використовували форму зі знаками розрізнення Нацгвардії.

"За наявною в СБУ інформацією бандити планували розширити "географію" своєї злочинної діяльності, для чого вони прибули з Київщини на Волинь. Завдяки своєчасним діям правоохоронців зловмисники були затримані згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України в Маневицькому районі під час спроби вчинення розбійного нападу на місцевого підприємця", - повідомили в СБУ. 

У межах кримінального провадження відкритого за ч. 2 ст. 189 Кримінального кодексу України перевіряється причетність зазначених осіб до вчинення інших злочинів на території України.

 
Создание сайта - FOBS
Copyright © stolreg.info