УЗ прокоментувала затримку в русі міських електричок
22.10.2018 15:07:12

Збій в русі міської електрички в Києві стався через брак локомотивних бригад, а не через недотримання графіку. Про це повідомляє "Столичний регіон" з посиланням на прес-службу "Укрзалізниці".

"Так, 22 жовтня 2018 року для забезпечення курсування міських поїздів на лінію вийшло сім складів замість дев’яти. Два поїзди не курсували через відсутність локомотивних бригад КП «Київпастранс», а не порушення графіка руху поїздів", - повідомили в УЗ.

В компанії пояснили, що графік курсування швидкісних, пасажирських і вантажних поїздів розроблений з урахуванням виконання графіку руху міських поїздів у повному обсязі. "Зокрема, графіком руху міських електропоїздів у Києві передбачене щоденне курсування дев’яти електропоїздів у робочі дні та шести – у вихідні", - розповіли в УЗ.

Повідомляється також, що наразі на станції Борщагівка-Технічна знаходяться два резервні склади для забезпечення перевезень міських поїздів. Ще 2 склади очікують ремонту в депо та один склад проходить випробування після ремонту. За 9 місяців цього року для КП "Київпастранс" УЗ провела ремонти 22 електропоїздів, понад 400 разів було проведено технічне обслуговування різних видів.

 

Кількість поїздів міської електрички в Києві зменшилася через брак локомотивних бригад, а не через недотримання графіка. Так, 22 жовтня 2018 року для забезпечення курсування міських поїздів на лінію вийшло сім складів замість дев’яти. Два поїзди не курсували через відсутність локомотивних бригад КП «Київпастранс», а не порушення графіка руху поїздів.
 
Заявка на кількість поїздів КП «Київпастранс» щодобово узгоджується з Укрзалізницею. Графік курсування швидкісних, пасажирських і вантажних поїздів розроблений з урахуванням виконання графіка руху міських поїздів у повному обсязі. Зокрема, графіком руху міських електропоїздів у Києві передбачене щоденне курсування дев’яти електропоїздів у робочі дні та шести – у вихідні.
 
Зараз на станції Борщагівка-Технічна знаходяться два резервні склади для забезпечення перевезень міських поїздів. Також у депо в очікуванні ремонту знаходяться 2 склади та один склад проходить випробування після ремонту. За 9 місяців цього року для КП «Київпастранс» проведено ремонти 22 електропоїздів, понад 400 разів було проведено технічне обслуговування різних видів.
 
ПАТ «Укрзалізниця» також закликає до комплексного підходу в питанні фунціонування міської електрички. Свого часу Укрзалізниця передала Києву в користування електропоїзди, сподіваючись на розвиток залізничного транспорту для комфортного перевезення жителів і гостей столиці. Зокрема, необхідна подальша концепція розвитку міського залізничного транспорту та закупівля сучасного рухомого складу за кошти бюджету Києва, що покращить якість пасажирських перевезень. У разі придбання нового рухомого складу для міської електрички за муніципальні кошти Укрзалізниця готова прийняти та задіяти раніше передані електропоїзди в курсування на маршрутах приміських перевезеннях столичного регіону.
 
Создание сайта - FOBS
Copyright © stolreg.info