В Яготинській РДА припинили діяльність громадської ради
18.10.2018 13:06:14

В Яготинській районній державній адміністрації достроково припинили діяльність громадської ради при РДА. Відповідне розпорядження за номером 323 підписала виконувачка обов’язків голови РДА Тетяна Сухенко. Про це повідомляє власний кореспондент "Столичного регіону".

Своє рішення пані Сухенко аргументувала тим, що діяльність припиняється у зв’язку з недотриманням вимог чинного законодавства, зокрема постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі

громадськості у формуванні та реалізації державної політики Положення про громадську раду при Яготинській районній державній адміністрації.

Члени ж громадської ради наголошують, що таке рішення  незаконне. Воно є завершальним етапом тиску на учасників ради. Адже перепони для діяльності організації тривають не один місяць. Крім того члени Громадської ради зазначають, що в них відібрали і їхнє приміщення, в яке вкладено багато зусиль. І є всі документи які посвідчують передачу приміщення на законних підставах. Тому члени громадської ради заявили, що готові в законному руслі відстоювати свої права.

 
Создание сайта - FOBS
Copyright © stolreg.info