Прикордонники попередили спробу дати хабара службовцям на адмінкордоні з Кримом
17.10.2018 10:10:08

Дві громадянки Російської Федерації намагалися дати хабар у 4 тисячі російських рублів українським прикордонникам на КПВВ "Каланчак" на адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом. Про це повідомляє "Столичний регіон" з посиланням на прес-службу ДПСУ.

Повідомляється, що до контрольного пункту в’їзду-виїзду "Каланчак" прибули дві громадянки Росії, які прямували на територію анексованого Криму. Під час перевірки документів прикордонники встановили, що в іноземних громадянок відсутні спеціальні дозволи для в’їзду на тимчасово окуповану територію та відмовили росіянкам у пропуску. За сприяння у безперешкодному перетині адмінмежі росіянки запропонували прикордонникам хабар у розмірі 4 тисяч російських рублів. Прикордонники Херсонського загону відмовились від хабара, а вчинене правопорушення задокументували.

Повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення передбаченого статтею 369 КК України направлено до Нацполіції  .

Всього ж, зазначили в ДПСУ, з початку 2018 року у прикордонному відомстві задокументовано близько 670 відмов співробітників Держприкордонслужби від хабарів.

 
Создание сайта - FOBS
Copyright © stolreg.info