Збірна України вирушила на "Ігри нескорених"
17.10.2018 09:54:27

Збірна України з "Ігор нескорених" відправилась до Австралії на Invictus Games. Про це повідомляє "Столичний регіон" з посиланням на прес-службу Державної прикордонної служби України.

В ДПСУ повідомили, що цьогоріч в Invictus Games, змаганнях для поранених і травмованих під час бойових дій воїнів, візьмуть участь спортсмени з 18 країн. Вони будуть змагатися у 6 дисциплінах: плавання, легка атлетика, пауерліфтинг, веслування, велоспорт.

Збірна України складається з 15 учасників, серед яких одна жінка. Це дійсні та демобілізовані військовослужбовці Збройних сил, Національної гвардії, співробітники Нацполіції, добровольці, ветеран Служби безпеки та один прикордонник.

Капітан збірної України Сергій Ільницький зазначив, загалом команда підготовлена на  найвищому рівні, моральний дух на досить високому рівні. Всі учасники налаштовані дуже серйозно і вірять у перемогу.

Змагання в Сіднеї стануть вже другими Invictus Games, в яких візьме участь Україна. Минулого року 15 українських ветеранів змагались на своїх перших Іграх в Торонто, де завоювали 14 медалей в шести видах спорту, 8 з яких - золоті.

 
Создание сайта - FOBS
Copyright © stolreg.info