Олександр Вілкул : «Українці допомагають українцям»
04.08.2014 15:40:02

4 серпня 2014 у ПРЕС-ЦЕНТРІ Інформаційного агентства "УКРАЇНСЬКІ НОВИНИ" відбулась прес-конференція Олександра Вілкула, голови фонду "Українська перспектива", де були представлені результати роботи Фонду щодо надання гуманітарної допомоги мирним жителям із зони АТО й пораненим українським солдатам.

Після демонстрації відеосюжету про допомогу, яку надає Фонд у зоні АТО, Олександр Вілкул у своєму виступі зазначив:

«Основна задача для всіх нас сьогодні – думати  над тим, як ми всі будемо жити після війни, як будемо зшивати Україну. Важливо готуватись до протидії гуманітарній катастрофі вже сьогодні. В найскладніші часи українці допомагають українцями, а ми є свідками та учасниками цього процесу»

Голова Фонду представив малюнки, зроблені дітьми, які пережили евакуацію із зони АТО. «Сонце, щастя, щасливе майбутнє разом із батьками – ось основна сюжетна лінія свіх цих малюнків» - зазначив він.

Олександр Вілкул також проінформував, що робота Фонду «Українська перспектива» ведеться в напрямках гуманітарних програм в таборах біженців, розселення їх в інших областях, надається допомога зі вступу абітурієнтів у ВУЗи інших областей. «Основна задача – побудова системи допомоги та забезпечення логістики, пріоритет надається адресній допомозі» - зауважив він.

«Робота ведеться і з міжнародними структурами, зокрема 7 серпня відбудеться круглий стіл спільно з Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ - - UNICEF) для обговорення питань співпраці з метою покращення системи допомоги в Україні. Але не менш важливим є координація на урядовому та державному рівнях, створення Національного гуманітарного штабу для запобігання гуманітарній катастрофі в Україні.» - резюмував Олександр Вілкул.

 

Довідка.

Фонд Олександра Вілкула «Українська перспектива» створений 17 травня 2014 року.

Успішно реалізовує гуманітарний проект «Надай допомогу!»

Основне гасло Фонду : «Від сміливих рішень – до доступних справ»

 

 

Олександр Вілкул.

1974 р.н.

З липня 2014 – голова фонду “Українська перспектива”

Син Юрія Вілкула – ректора Криворізького технічного університету (з 2003), голови Дніпропетровської облради (2006-2010), міського голови міста Кривий Ріг (з 2010), президента Асоціації міст України (з 2012)

Цілком справедливо вважався найкращим менеджером на підприємствах Ріната Ахметова.

Працював народним депутатом України VI скликання (2007-2010), головою Дніпропетровської ОДА (2010-2012) та віце-прем’єр-міністром України (2012-2014).

Персональний сайт - www.vilkul.ua

 

Джерела нашого Агентства повідомляють, що одним із взірців в історії України для Олександра Вілкула є Симон Петлюра, чий портрет розміщений в його робочому кабінеті.

У часи президентства Віктора Януковича кандидатура Олександра Вілкула цілком обґрунтовано і серйозно розглядалась на посаду прем’єр-міністра України.

 
Создание сайта - FOBS
Copyright © stolreg.info