Мер Києва Віталій Кличко проїхався столицею на мотоциклі
28.09.2017 08:32:51

1 вересня, мер Києва Віталій Кличко разом з директором комунального підприємства "Київавтодор" Олександром Густелевим, перевіряли відремонтовані дороги столиці на залізних байках

Про це повідомляє інформаційний портал СТР з посиланням на сайт LB.ua .

Кличко та Густелев проїхалися по оновленому Повітрофлотському проспекту.

" Друзі! Із задоволенням протестував вчора пізно ввечері оновлений Повітрофлотський проспект. На мотоциклах, з главою "Київавтодору". На двох колесах краще відчуваєш якість дороги, як зроблений ремонт. І ми час від часу робимо такі виїзди. А Повітрофлотський нарешті став гарним та комфортним. Працюємо далі!-:)", - написав Кличко.

Він зазначив, що останній раз капітальний ремонт на проспекті робили в 1995 році. Зараз тут постелили двошарове покриття з полімерасфальтбетона, замінили покриття тротуарів, переустановили бортовий камінь і встановили пішохідну огорожу. Вартість будівельних робіт склала 109,7 млн. гривень.

"Наше завдання - щоб в Києві були дороги європейської якості. І, якщо не зменшимо темпи, то в найближчі два роки кардинально змінимо ситуацію з дорогами в місті, - підкреслив Кличко. - Розраховуємо, що ще буде стояти тепла погода, яка дозволить втілити в цьому році плани з оновлення столичних вулиць. Ми поставили завдання капітально відремонтувати 300 км доріг і проїздів. І налаштовані виконати його ", - підкреслив мер.

Крім дороги і тротуарів в районі Солом'янської площі Кличко також оглянув і новий причіп безпеки, який розробили київські шляховики. Замість звичних статичних конструкцій з лампами і дорожніми знаками, на столичних дорогах з'явилися причепи, на задній частині яких встановлені монітори, куди виводиться інформація для водіїв.

 
Создание сайта - FOBS
Copyright © stolreg.info