Потужний бій знову вдарив під Донецьком
27.03.2017 16:40:59

Залпи артилерійських знарядь знову струшують окуповане місто

Про це повідомляє «Столичний Регіон» з посиланням на сайт «Сегодня»

У зоні військового конфлікту на сході України продовжує зберігатися напружена ситуація. Як розповідають донеччани, на околиці міста знову зав'язався серйозний бій із застосуванням важкої артилерії.

"Бій осторонь Авдіївської промзони почався хвилин сорок тому, – розповідає житель Київського району Ілля. – Спершу часто стріляли з кулеметів, були чутні поодинокі, слабкі вибухи. А зараз вже хвилин двадцять криють артилерією, чутні залпи звідкись з боку Ясинуватої та потужні вибухи в районі Авдіївської промзони і Ясинуватської розв'язки".

У свою чергу жителі Калінінського району розповідають, що потужні залпи стрясають навіть відносно віддалені від лінії фронту частини міста.

"Ми не стільки чуємо, скільки відчуваємо вібрацію підлоги від пострілів. Добре чутно "мінуса", тобто відльоти – бойовики стріляють на північ, – розповідає донеччанка Олена. – Мій 5-річний син не може зрозуміти що відбувається, а я вмовляю його, що це вітер так дме. Ми вже засмикані цією війною і не знаємо, чи будемо коли-небудь в порядку".

 
Создание сайта - FOBS
Copyright © stolreg.info