Я ПІДПИСУЮСЬ ЗА ЦІ РЕФОРМИ !
05.01.2017 11:09:40

Незважаючи на критику деяких експертів, варто констатувати проведення успішних реформ у військовій та правоохоронній сферах протягом останніх трьох років.

Про це під час "круглого столу" на тему: "Україна на шляху реформ: три роки після Революції Гідності" заявив громадський активіст Володимир Гайдамачук.

«Я можу говорити як офіцер запасу, який проходив службу в ЗСУ з 2002 по 2009 рр, зокрема, у Криму. В ті роки служити в армії було неперспективно і не престижно. Відсутність достойних зарплат призвела до того, що армія трималася на чистому ентузіазмі. Тепер, по-перше, було підвищено зарплати. Так, я розумію, що хлопцям на Донбасі дуже тяжко і замерзають, але вони матеріально захищені», - сказав він.

«По-друге, до армії зросла довіра у народу. Чому? Усі ми знаємо приказку: «той народ який не буде кормити свою армію, буде кормити чужу». Це розуміння прийшло до нас з часом, і за нього заплачено кров'ю. Згадаємо наших пращурів-козаків. Сам Джордж Вашингтон наймав українців на військову службу. Хлопців, які повертаються з фронту часто-густо з порушеною психікою, зустрічають вдома з оплесками. Їм вірять і дивляться на них з повагою», - зауважив Володимир Гайдамачук.

«Реформи в армії тривають. Тому дуже дивно чути репліки «експертів»-дилетантів. Велике прохання до людей, які не нюхали плацу та казарми: просто, мовчіть і не висказуйтесь. Є дуже гарна приказка - «на переправі коней не міняють». Зараз ми всі разом з вами – на переправі, народ – на переправі, а коні – це наша влада. Тому треба дочекатись», - сказав активіст.

«Говорячи про ситуацію з реформами в поліції, Гайдамачук зауважив: я – автомобіліст з 15-річним стажем водіння і пам’ятаю тих наглих даїшників, які знаходили масу приводів для того, щоб тебе оштрафувати, а в результаті отримати хабар. Якщо їх порівнювати з цією поліцією, то це, просто, небо і земля. Тому що, зараз, якщо, ти їдеш не порушуючи правил дорожнього руху, тебе ніхто не зупинить. Так, поліцейські зараз тільки навчаються. Якщо ж порівнювати з тими наглими мордяками, то особисто я за цю поліцію і за то, щоб хлопці працювали. І тільки заради створення поліції я підписуюсь за реформи», - резюмував він.

 
Создание сайта - FOBS
Copyright © stolreg.info