Київ . депутат-сепаратист
31.07.2014 16:43:03


Депутатський сепаратизм по-київськи

Коли українські ЗМІ майорять новинами про сепаратизм на сході держави та про хід проведення антитерористичної операції у Донецькій та Луганській областях, мало хто відстежує сепаратистські настрої в столиці.

 

Як виявилось, у Києві також є прибічники сепаратизму, було-б нічого, коли таким прибічником та активним поширювачем ідей замаху на територіальну цілісність України був звичайний громадянин, однак ним виявився новообраний депутат Київської міської ради Володимир Гончаров.

До редакції звернувся мешканець Осокорків татарського походження, що побажав залишитись не названим та надав примірник агітаційної газети Володимира Гончарова за липень-серпень, котрий він у свою чергу отримав у громадській приймальні депутата Гончарова у його громадській приймальні на Княжому Затоні. Бігло передивившись газету ми виявили факт грубого порушення законодавства щодо ЗМІ, оскільки у виданні були повністю відсутні вихідні дані та не було зазначено відповідальних за друк та наповнення. Як виявилось нашими журналістами, у Державному Реєстрі друкованих ЗМІ видання з назвою «Громадський рух Будуймо разом» не значиться, тобто газету можна вважати «самвидавом» Володимира Гончарова.

 

 

Нажаль відсутність вихідних даних це не єдина причина обурення киянина, що звернувся до редакції. Найбільше обурення було викликане фактом підтримки депутатом Гончаровим посягань на територіальну цілісність України, а саме на останній обкладинці видання, де Гончаров запрошує взяти участь у безкоштовних подорожах по Україні, на зображеній мапі України відсутня Автономна Республіка Крим. На наш погляд дуже ґрунтовним був коментар мешканця, що надав газету: «Я не для того до останнього моменту захищав свій рідний Крим від окупантів, та переїхавши до Києва голосував за Гончарова, аби він відрізав Автономну Республіку від України! Крим був та залишається у кордонах України та ніхто не давав право депутату Київради ганебно посягати на український державний кордон!»

 

За словами джерела наближеного до «депутата-сепаратиста», під час виборчої кампанії Гончаров намагався приховувати свої антиукраїнські настрої, хоча з його вуст нерідко і «вилітали» антиукраїнські висловлювання, а також, що треба підтримувати УПЦ Московського Патріархату, оскільки це начебто далекоглядно. За словами джерела саме Гончаров і прийняв остаточне і безапеляційне рішення підтримувати будівництво храму Московського Патріархату на вулиці Урлівській у межах його 11 виборчого округу.

 

Гончаров, за словами джерела, особисто підбирав людей, що працюватимуть з ним після виборів. Так громадську приймальню депутата та напрямок роботи з вербування громадян у ряди «гончарівців» очолила мати Володимира Гончарова, Світлана Іванівна Гончарова, що настоятливо рекомендувала проводити безкоштовні подорожі саме до Почаївської Лаври, оскільки це церква Московського Патріархату. Відповідальним за друк та наповнення газет було обрано Кудлика Юрія Михайловича, давнього друга та сина нардепа Олександа Гереги, а також праву руку новообраного депутата. За напрямок розповсюдження матеріалів та роботи з «проблемними» мешканцями було призначено раніше засудженого Заброду Сергія Сергійовича, а очолив службу помічників-консультантів депутата народжений у Москві колишній офіцер СБУ, Хавронюк Олег Іванович. До речі, вся «дружина» депутата Гончарова, за винятком матері Володимира Валентиновича, працюють на постійній основі у ТОВ «ЕПІЦЕНТР К», що належить Галині Федорівні та Олександру Володимировичу Герегам, а Володимир Валентинович Гончаров є регіональним директором підприємства та відповідає за 14 гіпермаркетів по Україні, в тому числі і за гіпермаркет у Криму, котрий той відрізав з мапи України у своїй газеті.

 

«Якщо українська влада та зокрема Генеральний Прокурор України, Віталій Ярема, зосередившись на АТО на сході нашої держави не помічатимуть таких яскравих проявів сепаратизму у них під носом, тоді ми муситимемо замислитись над якістю цієї влади»- прокоментувало джерело наближене до депутата Київради Володимира Гончарова.

 

 

Дмитро Писарчук

 
Создание сайта - FOBS
Copyright © stolreg.info