Середня площа квартир, які будують у столиці, становить 70 метрів квадратних
22.08.2016 15:43:29
За даними Державної служби статики України середня площа квартир, які були прийняті в експлуатацію у столиці за останні 6 місяців, становить трохи більше 70 метрів квадратних.
 
Загалом протягом січня-червня 2016 року в експлуатацію було прийнято понад чотири тисячі квартир, з яких найбільше однокімнатних – 1965, двокімнатних – 1216, та трикімнатних – 685. Слід зауважити, що чотирьохкімнатних квартир у прийнятих в експлуатацію новобудовах всього 75, а квартир де п’ять кімнат та більше усього 35.
 
За оцінками експертів малогабаритне житло справді користується найбільшим попитом, однак, як вважають фахівці не слід переступати межу комфорту.
 
За словами Директора Департаменту реалізації нерухомості “Київміськбуду” Олени Басанько найкомфортніший метраж для невеликої квартири — 35 кв.м для 1-кімнатної, 50 кв.м для “двушки”, 70 кв.м — для квартири на три кімнати. Крім того, житло невеликого метражу, як правило є лише тимчасовим вирішенням житлового питання і підходить у якості першого житла для молодої сім’ї. Однак попит на нього є і забудовник враховує це, зводячи будинки де є, наприклад, квартири-студії площею 26-30 метрів квадратних, що дає можливість інвестору зекономити та отримати невелике, комфортне для проживання житло.
 
 
Создание сайта - FOBS
Copyright © stolreg.info