У Києві збираються стягнути з "Газпрому" 3 млрд дол.
19.08.2016 14:51:53
Антимонопольний комітет України збирається за допомогою судового позову примусово стягнути з російського ПАТ "Газпром" 3 мільярди доларів. Про це повідомив голова АМКУ Юрій Терентьєв.
 
"Рішення антимонопольного комітету про штраф "Газпрому" підлягає виконанню. Якщо рішення не виконано добровільно "Газпромом", буде звернення до суду з боку антимонопольного комітету про примусове стягнення цього штрафу", - сказав Ю.Терентьєв.
 
Керівник АМКУ не уточнив, коли саме і в яку інстанцію відомство подасть позов. За його словами, заява буде направлена після того, як "Газпром" вичерпає всі юридичні можливості для оскарження штрафу. Ю.Терентьєв також визнав, що змусити сплатити штраф російську компанію буде складно, оскільки основні активи "Газпрому" перебувають за межами України.
 
У 2015 році АМКУ звинуватив "Газпром" у зловживанні монопольним становищем на ринку транзиту газу і засудив російську компанію до штрафу в 85,86 млрд грн. Суму необхідно було виплатити до 12 квітня 2016 року. "Газпром" звернувся з апеляцією до українського суду, але позов повернули без розгляду. При цьому суди всіх інстанцій відмовили "Газпрому" в задоволенні скарги.
 
 
Создание сайта - FOBS
Copyright © stolreg.info