НБУ вирішив ліквідувати "Євробанк"
17.08.2016 15:12:01
Національний банк прийняв рішення відкликати банківську ліцензію та ліквідувати ПАТ “Євробанк”. Про це  повідомили у прес-службі НБУ.
 
“Національний банк України за пропозицією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняв рішення від 16 серпня 2016 року № 215-рш про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію ПАТ „Євробанк“”, — сказано у повідомленні.
 
ПАТ “Євробанк” віднесли до категорії неплатоспроможних 17 червня, після того, як були встановлені факти здійснення операцій з “дроблення” депозитів — переведення коштів з поточних рахунків юридичних осіб на рахунки фізичних осіб в обсязі до 200 тис. грн.
 
Згідно з п.5 ч.1 ст.76 Закону України “Про банки і банківську діяльність” Національний банк зобов’язаний прийняти рішення про віднесення банку до категорії неплатоспроможних у разі виявлення фактів здійснення банком операцій, внаслідок яких зобов’язання перед фізичними особами в межах гарантованої суми відшкодування збільшуються за рахунок зменшення зобов’язань перед юридичними особами.
 
 
Создание сайта - FOBS
Copyright © stolreg.info