На Вінниччині знімають художній фільм про війну на Донбасі
15.08.2016 15:08:05
На базі Калинівського полку Нацгвардії знімають художній фільм про війну на Сході, повідомляє прес-служба Національної гвардії України.
 
Ще у липні Валерій Шалига розпочав зйомки у Вінниці нового фільму. Соціальна драма про сучасні події на Сході країни, яка має робочу назву "Тримаю тебе біля серця".
 
Герой фільму, вінничанин, колишній офіцер, який не може знайти себе у цивільному житті. Тому з початком АТО на Сході йде воювати добровольцем.
 
Режисер картини Валерій Шалига розповів, що в цій стрічці вони хочуть показати людину, що у неї болить, про що вона думала тут в мирний час і про що думає, коли опиняється на фронті.
 
Щоб картина була більш правдивою режисер Валерій Шалига сам захотів щоб у фільмі військовослужбовці були справжніми, тому що знімати легше та й дублів потрібно менше. Військовослужбовці ділились своїми спогадами, розповідали про службово-бойові завдання, які вони виконували під час перебування в зоні АТО та радили акторам, як зробити ліпше.
 
"Ми маємо сценарій, але в процесі зйомки є дуже багато речей, які змінюємо. Отримуємо багато інформації від консультантів, від хлопців, які повернулися з АТО, від воїнів, які бачили смерть. Ми до них дуже прислуховуємось, щоб ні в чому не набрехати. Звичайно, є певні кінематографічні правила, але, в будь-якому разі, ми маємо зробити так, щоб все було правдиво", - розповів Валерій Шалига.
 
 
Создание сайта - FOBS
Copyright © stolreg.info