Євроінтеграція – це крок в майбутнє
24.06.2016 05:34:17

6 червня 2016 року Всеукраїнський молодіжний форум «Формат: ЄВРОПЕЄЦЬ» в НСК «Олімпійський» об’єднав молодих людей навколо майбутнього, яке ми створюємо.

 Молодь прагне розвивати не тільки зовнішні зв’язки, а і внутрішні взаємовідносини. Це люди, які зрушують життя реальними діями, а не тільки словами і деклараціями. Вони закладають і нагадують про спільні цінності: демократія, дотримання прав людини, людська свобода, заклик до дії. На форумі зібралися люди, які не байдужі до євроінтеграції і оновлення країни. На заході пройшов конкурс з номінацією на краще відео і фото. Це не просто матеріал, це донесення ідеї Європейського Союзу від малих до літніх, щоб кожний відчув себе європейцем і зрозумів навіщо нам це потрібно.

Що означає бути європейцем?

Це стати частиною поважної спільноти. Ділитися думками, ідеями, проектами, які будуть почуті. Ми самі працюємо на благо своєї країни, коли євроінтеграція надає нам потрібні інструменти для розвитку. Це внутрішнє розуміння, повага прав людини, вільне слово, а не тільки свобода переміщення. Підйом рівня культури, освіти, вихованості, а наслідком цього є повага думок, цінностей, традицій інших людей. Це змога забезпечити свою сім’ю, дати їй можливість показати весь світ. Це впевненість у майбутньому.

Тепер ми маємо цю можливість і повинні разом зробити все, щоб гідно зватися європейцями. Перейти разом цей момент становлення. Для цього покликані такі заходи як Всеукраїнський молодіжний форум «Формат: ЄВРОПЕЄЦЬ». 

Проект «ЄС: вибір української молоді» є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу в Україні, виконавець проекту - ГО «Молодіжна Альтернатива». Партнери проекту - Міністерство освіти і науки України та Міністерство молоді та спорту України.

 
Создание сайта - FOBS
Copyright © stolreg.info